Multico wellness & spa

Myoplastica

myoplastica331

Szczegółowy opis masażu „Myoplastica„

W każdym z Nas drzemią pokłady niewykorzystanej energii…
Aby je wskrzesić, wystarczy znaleźć się w przyjaznym miejscu.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na „Masaż Myoplastica”
odmładzający masaż mięśni twarzy, szyi i dekoltu.

„Myoplastic – Zupełna nowość na rynku polskim, dostępna w Warszawie tylko w Multico Wellness &Spa.
Autorska metoda niechirurgicznego odmładzania twarzy Evgenija Sidiakina – wybitnego rosyjskiego specjalisty medycyny rehabilitacyjnej.

Jest to odmładzający masaż mięśni twarzy, szyi i dekoltu, skierowany na głębokie oddziaływanie na tkanki w celu złagodzenia napięcia mięśni i więzadeł, odbudowy głębokich naczyń krwionośnych, usunięcia zwyrodniałych komórek, dzięki czemu następuje korekta owalu twarzy, regeneracja tkanek, pobudzenie i wzmocnienie mięśni, usunięcie zmarszczek.
Mocne, głębokie oddziaływanie, aktywuje podział komórek i namnażanie włókien kolagenowych, maksymalnie zwiększa przepływ krwi, dotlenia i odżywia tkanki, dzięki czemu zwyrodniałe komórki są zastępowane młodymi i zdrowymi.
Efekt odmładzania następuje już po pierwszym zabiegu, natomiast długotrwały efekt następuje po 90 dniach (czas potrzebny do całkowitej odbudowy kolagenu) od rozpoczęcia kuracji (min.6-10 zabiegów). Przy mioplastycznym masażu twarzy nie ma efektu stagnacji, efekt odmładzający następuje po każdym kolejnym zabiegu.
Tak głęboki masaż okolic twarzy, szyi i dekoltu zapewnia również głęboki relaks, dzięki któremu można osiągnąć równowagę psychosomatyczną.

Masaż wykonuje mgr Maria Margiewicz , medyk z wyższym wykształceniem medycznym, specjalista medycyny naturalnej.