Klub multico wellness & spa

Twoja Oaza spokoju na Starym Żoliborzu!

Dla spragnionych relaksu.

Idea powrotu do poczucia harmonii, wyciszenia i regeneracji sił witalnych stała się podstawą działania naszego klubu. Stanowi on swoisty azyl, odgraniczający naszych gości od codziennego zgiełku, pośpiechu, gonitwy myśli i spraw. Tutaj czas wstrzymuje swoje tempo… Umożliwiamy ciałom i umysłom naszych klientów odzyskać stan zdrowego zbalansowania. Taki efekt osiągamy poprzez indywidualny kontakt, poznanie potrzeb klienta oraz dobór tych form relaksu i aktywności, które najpełniej go zregenerują. Po wizycie w Multico Wellness & Spa każdy poczuje się odprężony i pozbawiony wszelkiego zbędnego balastu psychicznego oraz fizycznego. Nasi goście to osoby wyjątkowe, dlatego wymagają indywidualnego traktowania. Ze względu na duże zaangażowanie w swoją pracę intensywniej odczuwają naturalną potrzebę relaksu oraz zdystansowania się do problemów dnia codziennego, skierowania uwagi do wewnątrz… Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując więcej niż mogliby się spodziewać.

WITAJ W STREFIE RELAKSU I AKTYWNEGO WYPOCZYNKU.

Spokój i dyskrecja.

Będąc w Multico Wellness & Spa jesteś u siebie. To najistotniejsza zaleta klubu premium. Po przekroczeniu naszego progu przenosisz się do innego świata, w którym priorytetem jest troska o Twoje samopoczucie, prywatność i komfort indywidualnego traktowania. Zapewniamy Tobie atmosferę błogiego spokoju, nieskrępowania i swobody. Nawiązując relację z naszym personelem, możesz oczekiwać zorientowania na Twoje potrzeby oraz propozycję tych aktywności, które w optymalnym wymiarze pozwolą Tobie na wszechstronną regenerację psychofizyczną, podniesienie całościowej formy oraz poprawę cech sylwetki.

Odzyskanie dynamiki.

Dobrze zaplanowany trening przynosi świetne efekty od strony poprawy ogólnej formy, jak i rozluźnienia ciała. Ruch i wyważony wysiłek poprawiają ukrwienie tkanek i ich odżywienie. Mięśnie i ścięgna odzyskują sprężystość, a całe ciało zwiększa swobodę ruchu. Organizm całościowo oczyszcza się. W naszej przestrzeni klubowej wybierzesz optymalne dla siebie formy treningu. Dysponujemy siłownią z sekcją cardio, dobrze wyposażoną strefę fitness, w której odbywają są zajęcia Jogi, Full Body Workout, Brazylijskie pośladki, Aquafitness, TBC, ABT. Każdą formę treningu prowadzą wykwalifikowani trenerzy, którzy z każdym klientem odrębnie określają sposób i intensywność wykonywania ćwiczeń.

Kojące działanie wód.

Strefa aqua to chluba Multico Wellness & Spa. Polecamy efektowny – utrzymany w stylu klasycznych term – basen z ozonowaną wodą, relaksujące jacuzzi, sauny – suchą i parową. W wyjątkowym aromaterapeutycznym sanarium (bio-saunie) możliwość wypoczynku znajdą osoby, które preferują umiarkowaną intensywność oddziaływania wilgoci i temperatury. Wspaniałą cechą środowiska wodnego jest zarówno walor relaksujący (woda odciąża ciało), jak i sposobność do aktywności ruchowej, angażującej wszystkie partie ciała. Woda uspokaja, odpręża i jest substancją, przenoszącą nas do innego fizycznie obszaru bodźców. Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu, kompozycji barw oraz elementom dekoracyjnym nasz basen zapewnia idealne wręcz warunki do interakcji z wodą. Nie ma nic wspanialszego, jak próba ułożenia się na powierzchni tafli wody tak, by ta unosiła ciało bez żadnego wysiłku z naszej strony…

Zobacz jak jest u nas

Kup członkostwo

Aktualności

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.