Klub multico wellness & spa

Twoja Oaza spokoju na Starym Żoliborzu!

Dla spragnionych relaksu.

Idea powrotu do poczucia harmonii, wyciszenia i regeneracji sił witalnych stała się podstawą działania naszego klubu. Stanowi on swoisty azyl, odgraniczający naszych gości od codziennego zgiełku, pośpiechu, gonitwy myśli i spraw. Tutaj czas wstrzymuje swoje tempo… Umożliwiamy ciałom i umysłom naszych klientów odzyskać stan zdrowego zbalansowania. Taki efekt osiągamy poprzez indywidualny kontakt, poznanie potrzeb klienta oraz dobór tych form relaksu i aktywności, które najpełniej go zregenerują. Po wizycie w Multico Wellness & Spa każdy poczuje się odprężony i pozbawiony wszelkiego zbędnego balastu psychicznego oraz fizycznego. Nasi goście to osoby wyjątkowe, dlatego wymagają indywidualnego traktowania. Ze względu na duże zaangażowanie w swoją pracę intensywniej odczuwają naturalną potrzebę relaksu oraz zdystansowania się do problemów dnia codziennego, skierowania uwagi do wewnątrz… Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując więcej niż mogliby się spodziewać.

WITAJ W STREFIE RELAKSU I AKTYWNEGO WYPOCZYNKU.

Spokój i dyskrecja.

Będąc w Multico Wellness & Spa jesteś u siebie. To najistotniejsza zaleta klubu premium. Po przekroczeniu naszego progu przenosisz się do innego świata, w którym priorytetem jest troska o Twoje samopoczucie, prywatność i komfort indywidualnego traktowania. Zapewniamy Tobie atmosferę błogiego spokoju, nieskrępowania i swobody. Nawiązując relację z naszym personelem, możesz oczekiwać zorientowania na Twoje potrzeby oraz propozycję tych aktywności, które w optymalnym wymiarze pozwolą Tobie na wszechstronną regenerację psychofizyczną, podniesienie całościowej formy oraz poprawę cech sylwetki.

Odzyskanie dynamiki.

Dobrze zaplanowany trening przynosi świetne efekty od strony poprawy ogólnej formy, jak i rozluźnienia ciała. Ruch i wyważony wysiłek poprawiają ukrwienie tkanek i ich odżywienie. Mięśnie i ścięgna odzyskują sprężystość, a całe ciało zwiększa swobodę ruchu. Organizm całościowo oczyszcza się. W naszej przestrzeni klubowej wybierzesz optymalne dla siebie formy treningu. Dysponujemy siłownią z sekcją cardio, dobrze wyposażoną strefę fitness, w której odbywają są zajęcia Jogi, Full Body Workout, Brazylijskie pośladki, Aquafitness, TBC, ABT. Każdą formę treningu prowadzą wykwalifikowani trenerzy, którzy z każdym klientem odrębnie określają sposób i intensywność wykonywania ćwiczeń.

Kojące działanie wód.

Strefa aqua to chluba Multico Wellness & Spa. Polecamy efektowny – utrzymany w stylu klasycznych term – basen z ozonowaną wodą, relaksujące jacuzzi, sauny – suchą i parową. W wyjątkowym aromaterapeutycznym sanarium (bio-saunie) możliwość wypoczynku znajdą osoby, które preferują umiarkowaną intensywność oddziaływania wilgoci i temperatury. Wspaniałą cechą środowiska wodnego jest zarówno walor relaksujący (woda odciąża ciało), jak i sposobność do aktywności ruchowej, angażującej wszystkie partie ciała. Woda uspokaja, odpręża i jest substancją, przenoszącą nas do innego fizycznie obszaru bodźców. Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu, kompozycji barw oraz elementom dekoracyjnym nasz basen zapewnia idealne wręcz warunki do interakcji z wodą. Nie ma nic wspanialszego, jak próba ułożenia się na powierzchni tafli wody tak, by ta unosiła ciało bez żadnego wysiłku z naszej strony…

Kup członkostwo

This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for multicowellnessspa needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on June 1, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Możesz określić warunki ich przechowywania lub dostępu używając poniższych ustawień.